سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ادکلن مارلی لیتون

تولد یکی از دوستانم که چند سال از خودم کوچیک تر هست، بود که تازه یادم افتاد من هیچ ایده ای برای خرید هدیه ندارم.

خیلی گشتم که ببینم چه کادویی برای یک نوجوان در این سن و سال مناسب تر است؟

به زیورآلات خیلی زیبا فکر کردم. ولی خب شاید بعد از دقایقی فکر کردن بهش به سرعت از ذهنم محو شد، نه به دلیل قیمت بالا یا هر مسئله مادی 

فقط و فقط به دلیل خاص نبودنش و اینکه ممکن است خیلی ها این هدیه را برایش بیاورند.

بعد از صحبت کردن با خودش خیلی غیر مستقیم فهمیدم که به عطر و ادکلن علاقه زیادی دارد.

با گشتن در سایت های بسیار و پیدا کردن یک عطر با قیافه زیبا و اسپرت و همچنین رایحه ای نه زنانه و نه مردانه به ادکلن مارلی لیتون رسیدم.

عطری که با پخش و ماندگاری بالایش جایگاه خیلی خوبی در بین عطرهای هم رده اش پیدا کرده است.

این عطر که کار یک ایرانی در یک شرکت فرانسوی است بسیار با رایحه ایرانیا سازگار است و مورد توجه آن ها نیز قرار گرفته است.

اگر شما میخواهید راجب این عطر بیشتر بدانید و آن را از یکی از سایت های معتبر خریداری کنید؛ لطفا تا اتمام این مطلب با ما باشید.

مارلی لیتون

معرفی ادکلن مارلی لیتون

ادکلن لیتون رو یه ایرانی به نام حمید مراتی کاشانی طراحی کرده به خاطر همینم رنگو بوی شرقی در اون وجود داره. این ادکلن 125 میلی گرمی هم برای خانم ها و هم برای آقایون قابل استفاده اس. از خصوصیات ظاهری این ادو پرفیوم میشه به نشان برجسته مارلی روی شیشه مشکی رنگ و کلاسیک اون اشاره کرد. درپوش این عطر هم نقره ای رنگه و وقتی توی نور قرار می گیره درخشش فوق العاده ای ساطع می کنه.

 

طبق روال درجه بندی ادوپرفیوم و ادوتویلت ها، پخش بوی مارلی لیتون متوسطه اما ماندگار فوق العاده بالایی داره. درباره رایحه های موجود درباره عطر لیتون باید گفت که در نت آغازین اون از ، پرتقال ماتدارین، اسطوخودوسو نارنج استفاده شده. عناصر نت میانی رو میانی گل بنفشه، یاسمین و شمعدانی تشکیل دادن و بالاخره توی نت پایانی هم چوب گایاک، گیاه پاتچولی، چوب صندل، هل، وانیل، فلفل به کار رفته.

 

نکاتی درباره ادو پرفیوم مارلی لیتون

اگه تصمیم دارین این ادکلن را بخرید، توجه به چند نکته زیر می تونه شما رو در خرید یک ادکلن اصل و خوش بو کمک کنه.

 

1) قبل از هرچیز اطلاعات کافی درباره این ادکلن به دست بیارید اگه فکر می کنی این مطلب به اندازه کافی اطلاعات در اختیار شما قرار نداده، می تونید به سایت های معتبری که درباره عطر و ادکلن می نویسند و اطلاعات بسیار مفیدی هم درباره برند های مختلف در اختیار کاربراشون قرار می دن مثل سایت ایرانوس مراجعه کنید.

 

2) این ادکلن قیمت بالایی داره به خاطر همین اول مطمئن بشید که رایحه این عطر بوی مورد علاقه شماست و بعد اونو خرید کنید و همچنین مواظب باشید که محصول تقلبی را به جای محصول اصل به شما نفروشند. برای این کار توجه به کیفیت شیشه ادکلن می تونه راهکار خوبی باشه.

 

3) برای اینکه بتونید بوی دقیق این ادو پرفیوم رو متوجه بشین به جای این که اون روی گردنتون را امتحان کنید، یک فاصله دورتر از بینیتون رو انتخاب کنید تا بوش به درستی به مشامتون برسه.